وبینارهای یک‌مربی

وبینار چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

وبینار چیست؟

 

این روزها همه‌جا این کلمه را می‌شنویم. در اینجا فقط می‌خواهیم به‌طور ساده یاد بگیریم که چگونه می‌توانیم عملا در این رویداد اینترنتی شرکت کنیم.

 

وبینار چیست؟

به بیان ساده یعنی سمیناری که به‌صورت اینترنتی برگزار می‌شود. وبینار مخفف کلمه (Web-based seminar) است. در این رویداد اینترنتی مدرس پشت کامپیوتر خود نشسته و صدا، تصویر یا اسلایدهای خود را با شما به اشتراک می‌گذارد و شرکت‌کنندگان که شما باشید می‌توانید به صورت زنده صدای مدرس را بشنوید. و همچنین در صورت تصویری بودن، تصویر مدرس یا صفحه کامپیوتر او را ببینید. در سایت یک‌مربی وبینارهای رایگان و پولی برگزار می‌شود که اگر عضو سایت باشید از قبل اطلاعات آن برای شما ارسال خواهد شد. 

 

برای شرکت در وبینار چه‌ چیزهایی نیاز هست؟

برای شرکت در وبینار، شما تنها نیاز به یک اینترنت با سرعت متوسط نیاز دارید. همچنین می‌توانید هم از طریق کامپیوتر(دسکتاپ) و هم از طریق موبایل شرکت کنید.

نکته: در حال حاضر در سایت یک‌مربی از نرم‌افزار (Clickmeeting) کلیک‌ میتینگ استفاده می‌کنیم. اگر از کامپیوتر خانگی یا دسکتاپ و لپ‌تاپ وصل می‌شوید نیاز به نصب هیچ نرم‌افزار خاصی ندارید. اما اگر از طریق موبایل وصل می‌شوید نیاز هست برنامه آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

راهنمای ورود به وبینار

 

 

وبینار دوست داشتن خود

 

گفتگو در واتساپ
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام 👋
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟