وبینارهای یک‌مربی

وبینار چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

وبینار چیست؟

لینک شرکت در وبینار در پایان صفحه است.

این روزها همه‌جا این کلمه را می‌شنویم. در اینجا فقط می‌خواهیم به‌طور ساده یاد بگیریم که چگونه می‌توانیم عملا در این رویداد اینترنتی شرکت کنیم.

 

وبینار چیست؟

به بیان ساده یعنی سمیناری که به‌صورت اینترنتی برگزار می‌شود. وبینار مخفف کلمه (Web-based seminar) است. در این رویداد اینترنتی مدرس پشت کامپیوتر خود نشسته و صدا، تصویر یا اسلایدهای خود را با شما به اشتراک می‌گذارد و شرکت‌کنندگان که شما باشید می‌توانید به صورت زنده صدای مدرس را بشنوید. و همچنین در صورت تصویری بودن، تصویر مدرس یا صفحه کامپیوتر او را ببینید. در سایت یک‌مربی وبینارهای رایگان و پولی برگزار می‌شود که اگر عضو سایت باشید از قبل اطلاعات آن برای شما ارسال خواهد شد. 

 

برای شرکت در وبینار چه‌ چیزهایی نیاز هست؟

برای شرکت در وبینار، شما تنها نیاز به یک اینترنت با سرعت متوسط نیاز دارید. همچنین می‌توانید هم از طریق کامپیوتر(دسکتاپ) و هم از طریق موبایل شرکت کنید.

نکته: در حال حاضر در سایت یک‌مربی از نرم‌افزار (Clickmeeting) کلیک‌ میتینگ استفاده می‌کنیم. اگر از کامپیوتر خانگی یا دسکتاپ و لپ‌تاپ وصل می‌شوید نیاز به نصب هیچ نرم‌افزار خاصی ندارید. اما اگر از طریق موبایل وصل می‌شوید نیاز هست برنامه آن را بر روی گوشی خود نصب کنید.

 

 

راهنمای ورود به وبینار

اگر ایمیلی از سایت یک‌مربی دریافت کردید، حتما اطلاعاتی برای شما ارسال می‌شود که شامل بخش‌های زیر است:

نام رویداد: دوست داشتن خود

آدرس اینترنتی رویداد: https://morabi.clickmeeting.com/example

شماره اتاق: Room ID: 194-503-167 که بیشتر برای ورود با موبایل کاربرد دارد.

تاریخ و ساعت شرکت: Starts at: 2019-07-14 08:00 PM Asia/Tehran

و گاهی رمز عبور: Example1398

 

 

برای ورود با کامپیوتر

بر روی لینکی که برای شما می‌فرستیم کلیک کنید تا وارد صفحه‌ای مشابه صفحه زیر شوید. اسم، ایمیل و اگر لازم بود رمزعبور خود را وارد کنید.

وبینار رایگان

سپس وارد صفحه‌ای مانند تصویر زیر می‌شوید که گاهی باید کمی صبر کنید تا وارد کلاس شوید.

 

وبینار پولی

 

پس از آن وارد می‌شوید. و احتمالا صدا یا تصویری مانند تصویر زیر را به‌ خوبی ببینید. توجه کنید که شما حتما باید صدای مدرس را بشنوید اما نیاز نیست میکروفون شما فعال باشد. چرا که اگر نیاز به پرسش داشتید تنها کافی است آن را در قسمت چت باکس تایپ کنید. چت باکس در سمت راست و در قسمت پایین قرار دارد. 

وبینارهای رایگان یک‌مربی

 

 

 

 

 

وبینار رایگان: دوست داشتن خود
تاریخ: ۲۳تیرماه ۹۸
زمان: ساعت ۲۰

 

وبینار دوست داشتن خود

 

 

اگر با کامپیوتر وارد شوید نیاز به هیچ برنامه‌ای ندارید و اگر با موبایل وارد می‌شوید، برنامه Clickmeeting را می‌توانید از لینک‌های زیر دریافت کنید.

دانلود از گوگل‌پلی دانلود از اپ‌استور

 

 

 

 

 

 

 

گفتگو در واتساپ
1
به کمک نیاز دارید؟
سلام 👋
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟